lot en ot - De zes rovers

lot en ot - De zes rovers voorzijde
lot en ot - De zes rovers achterzijde
  • lot en ot - De zes rovers voorkant
  • lot en ot - De zes rovers achterkant

Lot en haar paard Ot maken samen van alles mee. In dit zesde deel op AVI E4-niveau wil Lot graag de hoofdrol spelen in het toneelstuk op school. Maar dat loopt net iets anders.

Lees verder
Specificaties
ISBN/EAN 9789048754588
Auteur Elisa van Spronsen
Uitgever Zwijsen Uitgeverij
Taal Nederlands
Uitvoering Gebonden in harde band
Pagina's 40
Lengte
Breedte
Lot draaft op Ot door het bos. Wat is ze verdrietig! Ze doen op school een toneelstuk over een roversmeisje. Lot wil heel graag de hoofdrol. Maar dat mag niet: ze moet een boom spelen! Opeens houdt Ot halt. Wat zien ze daar? Het lijkt wel een rovershol … Beleef opnieuw een spannend, grappig en ontroerend avontuur van Lot en haar lieve paard Ot. Lot en Ot - de zes rovers, is het zesde deel in deze populaire kinderboekenserie. In dit AVI E4-boek is Lot verdrietig. Ze wil graag de hoofdrol spelen in het schooltoneelstuk, maar ze moet een boom spelen. Een ritje op Ot maakt Lot altijd een beetje vrolijker. En dan … komt ze een rovershol tegen. Kan ze dan toch nog roversmeisje zijn? Ontdek het in dit levendig geschreven boek van schrijfster Elisa van Spronsen. Met op elke spread een prachtige tekening van Ann De Bode om bij weg te dromen. De serie is populair bij kinderen vanaf 6 jaar. Ook als je de andere vijf boeken uit de serie niet hebt gelezen is dit een vrolijk boek om te lezen.

Wat vinden anderen?

Er zijn nog geen reviews van dit product.